Uudised

Kuidas meid Wire Düsseldorf 2024 messil leida

Wire2024

Kuidas meid Wire Düsseldorf 2024 messil leida. Soovime teile meelde tuletada eelseisvat olulist kaabliäri sündmust – Wire Düsseldorf 2024 näitust, mis toimub traditsiooniliselt iga kahe aasta tagant Saksamaal Düsseldorfis.
Sellel üritusel on lisaks meie ettevõtte esindajatele kohal ka Hanwha Solutioni tehnikud ja esindajad: maailma juhtiv kaablite ja juhtmete valmistamiseks vajaliku tooraine tootja.
Teil on võimalik esitada kõik oma küsimused, sealhulgas tehnilised spetsifikatsioonid, seadmete seadistused ja muud küsimused, mis puudutavad selle tootmise materjalide töötlemist.
Samuti on võimalik arutada meie koostöövõimalusi ja teha plaane tulevasteks tarneteks.

Kutsume teid kohtuma meiegaHanwha Solutioni stendil läbirääkimisteks.
Leiad meid Saalis: 13, koht: C08, Messe Düsseldorf, Germany.

Läbirääkimiste kuupäevad: 15.04.2024 – 19.04.2024.
Palun broneerige aeg ette.
Kohtumiseni Wire Düsseldorf 2024 messil!

Viplast Service OÜ kolib uude kontorisse, Tallinnas

   Austatud partnerid, sõbrad ja kliendid!
   Meil on hea meel teatada, et Viplast Service OÜ kolib uude kontorisse. See on oluline etapp meie ettevõtte arengus. Meie peamine eesmärk on pakkuda teile parimat teenust, mis oli selle otsuse vastuvõtmisel võtmeteguriks.

Soovitame teil uuendada teavet meie ettevõtte kohta ja kasutada meie uut aadressi dokumentide ja kirjavahetuse saatmiseks.

Uus kontor asub aadressil: Tartu maantee 83-305, 10115 Tallinn, Eesti.

Täname teid usalduse ja toe eest!

Me kutsuksime teid kohtumisele Wire Düsseldorf 2024

Viplast Service OÜ kutsub partnereid kevadel 2024 rahvusvahelistele läbirääkimistele Wire Düsseldorf 2024 raames. See rahvusvaheline näitus toimub traditsiooniliselt iga kahe aasta tagant Saksamaal, Düsseldorfis. Näitusel on esindatud juhtivad maailma toorainetootjad kaablite ja juhtmete valmistamiseks, samuti seadmed, tehnoloogiad ja tööriistad nende tootmiseks ja töötlemiseks, valmis kaabeltooted, klaaskiud, kontroll- ja mõõteseadmed ning palju muud.
Juhtivad rahvusvahelised ettevõtted esitlevad innovaatilisi arenguid ja tehnoloogilisi lahendusi, mis saavad rakendust keemiatööstuses, nafta- ja gaasitööstuses, autotööstuses, ehituses ja telekommunikatsioonis.
Samaaegselt toimub samas kohas rahvusvaheline torutoodete tootmise näitus “Tube Düsseldorf 2024”.

Kohtumiseni näitusel “Wire Düsseldorf 2024”!
Rahvusvaheline spetsialiseeritud näitus “Wire Düsseldorf 2024” & “Tube Düsseldorf 2024”
Toimumisaeg: 15.04.2024 – 19.04.2024
Toimumiskoht: Messe Düsseldorf (Stockumer Kirchstraße 40474, Düsseldorf, Saksamaa)
Teema: Tööstus
Korraldaja: Messe Duesseldorf GmbH 

 

VIPlast Service messil Wire China 2023

wire_China_2023

Viplast Service OÜ juhatuse liige Sergey Medvedev külastas 2023. aasta septembris 10. rahvusvahelist traadi ja kaabli messi, mis toimus Shanghais – Wire China 2023 (rahvusvaheline traadi- ja kaablitööstuse mess). See on suurim spetsialiseeritud sündmus Aasia piirkonnas, mis edendab kaablitööstuse arengut ja innovatsioonide rakendamist kaablite tootmises. Mess aitab ka tõsta toodetud kaabeltoodangu kvaliteeti ja selle rahvusvahelisele turule viimist.
Wire China 2023-l näidati nii kohalikke kui ka välismaiseid uuendusi kaablite, juhtmete, kaablitarvikute tootmise valdkonnas, samuti uusi tehnoloogiaid kaablite paigaldamise ja testimise valdkonnas. Erilist tähelepanu pöörati tehnoloogilistele materjalidele ja seadmetele kaablitööstuses.
Selle messi raames pidas Viplast Service OÜ mitmeid olulisi kohtumisi ja läbirääkimisi kaabli- ja juhtmevabriku tootjatega, mis võimaldas sõlmida uusi lepinguid materjalide tarnimiseks elektri- ja optiliste kiudkaablite tootmiseks.

Rahvusvaheline spetsialiseeritud mess Wire China 2023
Toimumisaeg: 04.09.2023 – 07.09.2023
Toimumiskoht: Shanghai New International Expo Centre (Shanghai, Hiina)
Teema: Tööstus Korraldaja: Messe Duesseldorf GmbH